336P-CV EMS / Cover / Inclined-standard
Article number: 1928406104| Packing unit | 450pcs |
Technical Details
General Information
 
| Manufacturer | Bosch |
| Product Type | Cover |
| Colour | black |
| Body Material | PA66 |
| Length | 31.75mm |
| Width | 50mm |
| Height | 40mm |
| Packing unit | 450pcs |
 
| Manufacturer | Bosch |
| Product Type | Cover |
| Colour | black |
| Body Material | PA66 |
| Length | 31.75mm |
| Width | 50mm |
| Height | 40mm |