336P-CV EMS / Locking Lever / Inclined
Article number: 194465| Packing unit | 400pcs |
Technical Details
General Information
 
| Manufacturer | Bosch |
| Product Type | Cover |
| Colour | black |
| Body Material | PA66 |
| Length | 18mm |
| Width | 47.9mm |
| Height | 49.5mm |
| Packing unit | 400pcs |
 
| Manufacturer | Bosch |
| Product Type | Cover |
| Colour | black |
| Body Material | PA66 |
| Length | 18mm |
| Width | 47.9mm |
| Height | 49.5mm |