336P-CV EMS / Secondary Locking
Article number: 194471| Packing unit | 1000pcs |
Technical Details
General Information
 
| Manufacturer | Bosch |
| Product Type | Secondary Locking |
| Colour | violet |
| Body Material | PA66 |
| Length | 23.2mm |
| Width | 24.9mm |
| Height | 5.25mm |
| Packing unit | 1000pcs |
 
| Manufacturer | Bosch |
| Product Type | Secondary Locking |
| Colour | violet |
| Body Material | PA66 |
| Length | 23.2mm |
| Width | 24.9mm |
| Height | 5.25mm |