8P Hybrid / Endclip 8P
Article number: 1928406326| Packing unit | 1pcs |
Technical Details
General Information
 
| Manufacturer | Bosch |
| Product Type | Handling Cover |
| Connection System | Wire-to-Device |
| Colour | black |
| Body Material | PA66 |
| Length | 75.9mm |
| Width | 39.6mm |
| Height | 16.45mm |
| Temperature range, min. | -40° |
| Temperature range, max. | 125° |