Kompakt 4 / CPA / Grey
Article number: 1928405630| Packing unit | 1pcs |
Technical Details
General Information
 
| Manufacturer | Bosch |
| Product Type | Accessories |
| Colour | grey |
| Length | 17.75mm |
| Width | 13.8mm |
| Height | 6.5mm |
| RoHS | Yes |
| Packing unit | 1pcs |
 
| Manufacturer | Bosch |
| Product Type | Accessories |
| Colour | grey |
| Length | 17.75mm |
| Width | 13.8mm |
| Height | 6.5mm |
| RoHS | Yes |